Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hilo

Součástí Havajského souostroví je také ostrov Havaj, který bývá často nazýván také jako Velký ostrov. Je největším a nejmladším ze všech havajských ostrovů, je ostrovem kontrastů, a proto je unikátní v mnoha směrech. Nikde jinde neuvidíte tak rozmanitou přírodu, jako právě tady. Na jeho území se vyskytují všechna klimatická pásma, kromě nejchladnějšího arktického. Můžete zde narazit na vyprahlou poušť, tropický deštný prales, mohutné vulkány Mauna Loa a Kilauea, činné sopky a také pestrobarevné květiny zdobící ulice zdejších měst.

Jedním z nejzajímavějších městeček ostrova je Hilo, které je vynikajícím místem pro výpravy do mořského světa. Není sice tak výstavní jako druhé ze známých měst Kailua Kona, ale zato na vás dýchne typickou atmosférou. V okolí městečka Hilo můžete navštívit několik vodopádů, jako jsou například Rainbow Falls nebo Akaka Falls, které se nacházejí ve stejnojmenném národním parku. Jde o oblast deštného pralesa s místní tropickou vegetací. Vulkanické plantáže v okolí města Hilo  jsou největším producentem květů orchidejí na světě. Právě z těchto květů se vážou slavné havajské květinové věnce zvané „lei“.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko