Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cumberland Island NS

Na jihu Georgie se nachází chráněná oblast Cumberland Island National Seashore. Ostrov je součástí systému chráněných pobřežních území a jeho hlavní zajímavostí je hlavně to, že je naprosto nedotčený lidskou činností. Nenajdete zde žádné silnice, obchody ani restaurace. Maximální komfort vám může poskytnout místní primitivní kemp, který spojuje jednotlivé pěší trasy.

Ostrov porůstají nedotčené lesy, najdeme zde bažinaté oblasti a lemován je nádhernými písečnými plážemi. Je tak skvělým místem pro dobrodružné povahy, ale také milovníky přírody, klidu a pro průzkumníky. Můžete zde pozorovat volně žijící živočichy, zejména ptáky, věnovat se rybolovu, myslivectví nebo fotografování. Pokud chcete v této rezervaci tábořit, je dobré si pobyt zajistit až půl roku dopředu. Na ostrově jsou totiž omezené možnosti pobytu, navíc každý zde může zůstat jen 7 dní. Za hlavní sezónu je považováno pozdní jaro a podzim.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko