Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Raleigh NHS

Národní historické místo Fort Raleigh chrání oblast, kde se v minulosti nacházela Roanoke Colony – první anglické osídlení na severoamerickém kontinentu. Kolonie asi 112 mužů, žen a dětí se na Roanoke Islandu usadila před více než 400 lety a snažili se stát prvním trvalým osídlením bílých lidí v Novém světě. Přestože jejich následný osud není znám, jejich odvaha, sny a ideály se staly symboly Ameriky.

Fort Raleigh NHS se nachází v klidné zalesněné oblasti na severním konci Roanoke Islandu. Stojí zde také návštěvnické centrum Lindsay Warren Center, kde návštěvníci mohou shlédnout krátký film o historii oblasti a také si prohlédnou muzejní sbírky. Součástí historického areálu jsou také Alžbětinské zahrady, které jsou spravovány organizací Garden Club of North Carolina. Zahrady se rozkládají na ploše více jak 10 akrů a najdeme v nich také repliku Tudorovské brány. Do zahrad je vstup zpoplatněn.

Fort Raleigh bylo za historické místo prohlášeno dne 5. dubna roku 1941. Stejně jako další místa spravovaná organizací National Park Service je i Fort Raleigh zapsán od 15. října 1966 v Národním registru historických míst. Od roku 1937 se zde pravidelně koná divadelní představení s názvem „Ztracené kolonie“, které má divákům přiblížit nelehký život tehdejších přistěhovalců na území Ameriky.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko