Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Women's Rights NHP

Národní historický park Women´s Right (Ženská práva) byl založen v roce 1980 a rozkládá se na území o rozloze 27,6 km2 na pozemcích v Seneca Falls a v blízkosti Waterloo v New Yorku. Park se skládá ze čtyř hlavních historických nemovitostí, včetně kaple Wesleyan Chapel – místa, kde vznikla první ženská úmluva.

Najdeme zde domovy mnoha významných osobností, které v minulosti bojovaly za práva žen. Stojí zde například dům Elizabeth Cady - Stanton House a domy mnoha dalších bojovnic za ženská práva. K dalším důležitým nemovitostem patří M´Clintock House nebo Richard Hunt House. V parku se nachází návštěvnické, vzdělávací a kulturní centrum, které poskytuje návštěvníkům všechny potřebné informace a seznamuje je s historií oblasti.

V oblasti však najdeme mimo jiné i tato místa: Susan B. Anthony House, hřbitov Mount Hope Cemetery, Antoinette Louisa Brown Blackwell Childhood Home. V tomto parku tak můžete poznat, jak se podařilo několika ženám doslova změnit svět.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko