Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Women's Rights NHP

Národní historický park Women´s Right (Ženská práva) byl založen v roce 1980 a rozkládá se na území o rozloze 27,6 km2 na pozemcích v Seneca Falls a v blízkosti Waterloo v New Yorku. Park se skládá ze čtyř hlavních historických nemovitostí, včetně kaple Wesleyan Chapel – místa, kde vznikla první ženská úmluva.

Najdeme zde domovy mnoha významných osobností, které v minulosti bojovaly za práva žen. Stojí zde například dům Elizabeth Cady - Stanton House a domy mnoha dalších bojovnic za ženská práva. K dalším důležitým nemovitostem patří M´Clintock House nebo Richard Hunt House. V parku se nachází návštěvnické, vzdělávací a kulturní centrum, které poskytuje návštěvníkům všechny potřebné informace a seznamuje je s historií oblasti.

V oblasti však najdeme mimo jiné i tato místa: Susan B. Anthony House, hřbitov Mount Hope Cemetery, Antoinette Louisa Brown Blackwell Childhood Home. V tomto parku tak můžete poznat, jak se podařilo několika ženám doslova změnit svět.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko