Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gateway NRA

Národní rekreační oblast Gateway se rozkládá na ploše 107, 67 km2 v okolí metropolitní oblasti New Yorku. Spadá pod ní několik samostatných lokalit, jako je Brooklyn, Queens, Staten Island, Monmouth County a New Jersey. Celkem park zahrnuje jedenáct míst na tři samostatné celky. Oblast nabízí bohaté rekreační možnosti, které jsou v tomto poměrně rušném městském prostředí vzácné. Můžete plout lodí po oceánu, koupat se, pozorovat ptáky, provozovat pěší turistiku i kempovat. Gateway je útočištěm volně žijících živočichů a krajina je tvořena lesy, oceánem a pobřežními dunami. Rekreační oblast Gateway navštíví ročně kolem 10 milionů lidí.

Gateway byla založena v roce 1972 americkým Kongresem proto, aby se zachovaly a ochránily zdejší jedinečné a vzácné přírodní, kulturní a rekreační zdroje, které jsou pohodlně přístupné pro poměrně velké procento obyvatel. Dnes Národní rekreační oblast Gateway zahrnuje více než 26.000 hektarů v New Yorku a New Jersey, je spravována organizací National Park Service a zároveň je ve vlastnictví státu. Rekreační a vzdělávací programy jsou návštěvníkům k dispozici v průběhu celého roku.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko