Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fire Island NS

Jen několik kilometrů od New Yorku, asi hodinu jízdy autem z Manhattanu, se rozkládá krásný ostrov Fire Island, který je 48 km dlouhou bariérou oddělen od sousedního ostrova Long Island. Na Fire Island najdete nádherné liduprázdné pláže, lesy a čisté moře. Pobřeží ostrova je v délce 41,6 km pod ochranou organizace National Park Service.

Na ostrově existuje 17 soukromých společenství, které spadají pod park Fire Island National Seashore. Je to například Saltaire, Fire Island Pines nebo Ocean Beach. Na ostrov vedou dva mosty. Silnice Robert Moses Causeway vede do státního parku Robert Moses na západním výběžku Fire Islandu, zatímco cesta William Floyd Parkway vede do východní části ostrova. Nedaleko Moses Parku se tyčí maják Fire Island Light.

Park Fire Island National Seashore byl založen dne 11. září roku 1964. Městečko Sailor´s Haven je výchozím místem na populární 2,4 km dlouhou pěší stezku procházející oblastí Sunken Forest. Ve městě se nachází turistické centrum, obchod se smíšeným zbožím i přístav. Zajímavým místem ostrova je Otis Pike Fire Island High Dune Wilderness, který se nachází na jeho východním konci. Jde o pravou divočinu ukrytou ve státě New York. Z lokalit jako Patchoque, Sayville je možné se soukromou lodí nebo trajektem dostat na Long Island.

Na Fire Islandu se nachází dům a další pozůstalosti po signatáři deklarace nezávislosti během americké revoluční války Williamu Floydovi.Toto místo, které je uvedeno v Náírodním registru historických míst najdeme v Mastic Beach.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko