Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fire Island NS

Jen několik kilometrů od New Yorku, asi hodinu jízdy autem z Manhattanu, se rozkládá krásný ostrov Fire Island, který je 48 km dlouhou bariérou oddělen od sousedního ostrova Long Island. Na Fire Island najdete nádherné liduprázdné pláže, lesy a čisté moře. Pobřeží ostrova je v délce 41,6 km pod ochranou organizace National Park Service.

Na ostrově existuje 17 soukromých společenství, které spadají pod park Fire Island National Seashore. Je to například Saltaire, Fire Island Pines nebo Ocean Beach. Na ostrov vedou dva mosty. Silnice Robert Moses Causeway vede do státního parku Robert Moses na západním výběžku Fire Islandu, zatímco cesta William Floyd Parkway vede do východní části ostrova. Nedaleko Moses Parku se tyčí maják Fire Island Light.

Park Fire Island National Seashore byl založen dne 11. září roku 1964. Městečko Sailor´s Haven je výchozím místem na populární 2,4 km dlouhou pěší stezku procházející oblastí Sunken Forest. Ve městě se nachází turistické centrum, obchod se smíšeným zbožím i přístav. Zajímavým místem ostrova je Otis Pike Fire Island High Dune Wilderness, který se nachází na jeho východním konci. Jde o pravou divočinu ukrytou ve státě New York. Z lokalit jako Patchoque, Sayville je možné se soukromou lodí nebo trajektem dostat na Long Island.

Na Fire Islandu se nachází dům a další pozůstalosti po signatáři deklarace nezávislosti během americké revoluční války Williamu Floydovi.Toto místo, které je uvedeno v Náírodním registru historických míst najdeme v Mastic Beach.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko