Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hudson River Valley NHA

Severoamerická řeka Hudson River protéká státy New York a New Jersey. Pramení v Adirondackých horách v nadmořské výšce 1309 metrů. Mezi městy New York a Jersey City ústí do Atlantského oceánu. Celková délka toku řeky Hudson River je 507 km.

Hudson River Valley je jedním ze 40 národních památkových oblastí ve Spojených státech amerických, které byly určeny Parlamentem USA. Je to jedna z nejdůležitějších oblastí, která je zdrojem americké identity a uznává národní hodnoty. Toto údolí bylo za chráněné území vyhlášeno v roce 1966 a od té doby se zde zachovávají a ochraňují významné historické, kulturní i přírodní památky.

V Marist College se nachází Hudson River Valley Institute. Jde o akademické zařízení, které se zabývá studiem a podporou Hudson River Valley. Stará se o propagaci vzdělávacích materiálů pro turisty, vědce, pedagogy základních škol, ekologické organizace, podnikatelskou sféru a širokou veřejnost. Marist College vede mnoho projektů, které se zabývají rozvojem oblasti Hudson River Valley. Vede kupříkladu regionální portál nebo digitální knihovnu.

Digitální knihovna obsahuje sbírky a seznamy památek, dokumenty a mnoho odkazů souvisejících s Hudson River Valley. Portál je navrhnutý tak, aby se mohli lidé ze všech koutů světa dozvědět co nejvíce informací o Hudson River Valley a alespoň elektronicky si vychutnat malebnost krajiny, její kulturní, historické i ekonomické zdroje. Oblast je pod ochranou organizace National Park Service, která jej také z velké části financuje.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko