Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hudson River Valley NHA

Severoamerická řeka Hudson River protéká státy New York a New Jersey. Pramení v Adirondackých horách v nadmořské výšce 1309 metrů. Mezi městy New York a Jersey City ústí do Atlantského oceánu. Celková délka toku řeky Hudson River je 507 km.

Hudson River Valley je jedním ze 40 národních památkových oblastí ve Spojených státech amerických, které byly určeny Parlamentem USA. Je to jedna z nejdůležitějších oblastí, která je zdrojem americké identity a uznává národní hodnoty. Toto údolí bylo za chráněné území vyhlášeno v roce 1966 a od té doby se zde zachovávají a ochraňují významné historické, kulturní i přírodní památky.

V Marist College se nachází Hudson River Valley Institute. Jde o akademické zařízení, které se zabývá studiem a podporou Hudson River Valley. Stará se o propagaci vzdělávacích materiálů pro turisty, vědce, pedagogy základních škol, ekologické organizace, podnikatelskou sféru a širokou veřejnost. Marist College vede mnoho projektů, které se zabývají rozvojem oblasti Hudson River Valley. Vede kupříkladu regionální portál nebo digitální knihovnu.

Digitální knihovna obsahuje sbírky a seznamy památek, dokumenty a mnoho odkazů souvisejících s Hudson River Valley. Portál je navrhnutý tak, aby se mohli lidé ze všech koutů světa dozvědět co nejvíce informací o Hudson River Valley a alespoň elektronicky si vychutnat malebnost krajiny, její kulturní, historické i ekonomické zdroje. Oblast je pod ochranou organizace National Park Service, která jej také z velké části financuje.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko