Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Natchez NHP

Natchez je správním sídlem a největším městem kraje Adams County ve státě Mississippi. Je považováno také za jedno z nejstarších měst na severoamerickém kontinentu, jelikož bylo založeno v roce 1716. To je skoro o sto let dříve, než bylo založeno hlavní město státu – Jackson. Hrálo proto důležitou roli v historii Ameriky, velký vliv mělo zejména na vývoj jihozápadní části země. Zajímavé bylo také svou strategicky výhodnou polohou na březích řeky Mississippi.

V současnosti žije ve městě okolo 20 tisíc obyvatel. V okolí města se dnes rozkládá významný historický park, který je pod správou organizace National Park Service. Park se skládá ze tří samostatných částí: Fort Rosalie, William Johnson House a Melrose. Ve městě se můžete kochat nádhernými domy dávných bavlnářských magnátů, které jsou nádherným příkladem, s jakým vkusem si bohatí lidé zařizovali své výstavní domy.

Za hranicemi Natchezu je možné se napojit na silnici Natchez Trace Parkway, jež prochází celým státem Mississippi a dovede nás až do Tennessee. Původně to byla jen ušlapaná stezka pro zvířata, která se časem proměnila v úzkou vydlážděnou stezku vedoucí skrz státy, až se nakonec stala skutečnou silnicí, po níž každý den proudí kolony aut.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko