Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gulf Islands NS

Chráněná oblast Gulf Island National Seashore uchovává přírodní a historické zajímavosti nacházející se na ostrovech táhnoucích se podél Mexického zálivu, od Floridy až po Mississippi. Ostrovní pás se skládá z několika částí, nebo lépe řečeno ostrůvků, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak jedinečnou krajinu. Gulf Islands leží v Mexickém zálivu a tvoří jej ostrovy Anna Maria Island, Santa Rosa Island, Perdido Key, Horn Island, Cat Island, Longboat Key, Bradenton, Lakewood Ranch a mnoho dalších.

Turisté jsou sem přitahování hlavně nádherně čistými písečnými plážemi, azurovou barvou moře, skvělými možnostmi rekreace a také výbornou místní kuchyní ve vyhlášených restauracích. Na všech zdejších plážích vás čeká příjemný odpočinek a relaxace. Pláže mají pozvolný vstup do moře, proto je často vyhledávají i rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Najdete zde vše potřebné pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené jako v ráji. Bylo zde vystavěno několik hotelů, které nabízí špičkové služby, ale také další četné ubytovací resorty.

Milovníci vodních sportů si zde přijdou na své, mohou si vybrat z pestré nabídky a okusit atrakce, jako je jízda na vodním skútru, vodních lyžích, parasailing, paragliding, pronájem malého nebo velkého motorového člunu, kajaku či jachty. Pokud tedy i vy patříte mezi lidi, kteří milují aktivní odpočinek, je pro vás pobyt na Gulf Islands tím pravým.

Ostrovy spadající pod Mississippi se pyšní krásnými písečnými plážemi, historickými památkami a také přírodní rezervací Gulf Islands Wilderness rozkládající se na ploše 16,5 km2. Tato rezervace ochraňuje ostrovní divočinu i s jejími vzácnými zvířecími obyvateli. Na ostrovech však jinak najdete četné turistické stezky i místa pro kempování. Gulf Islands National Seashore bylo vyhlášeno v roce 1971 a dnes je spravováno organizací National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko