Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gulf Islands NS

Chráněná oblast Gulf Island National Seashore uchovává přírodní a historické zajímavosti nacházející se na ostrovech táhnoucích se podél Mexického zálivu, od Floridy až po Mississippi. Ostrovní pás se skládá z několika částí, nebo lépe řečeno ostrůvků, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak jedinečnou krajinu. Gulf Islands leží v Mexickém zálivu a tvoří jej ostrovy Anna Maria Island, Santa Rosa Island, Perdido Key, Horn Island, Cat Island, Longboat Key, Bradenton, Lakewood Ranch a mnoho dalších.

Turisté jsou sem přitahování hlavně nádherně čistými písečnými plážemi, azurovou barvou moře, skvělými možnostmi rekreace a také výbornou místní kuchyní ve vyhlášených restauracích. Na všech zdejších plážích vás čeká příjemný odpočinek a relaxace. Pláže mají pozvolný vstup do moře, proto je často vyhledávají i rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Najdete zde vše potřebné pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené jako v ráji. Bylo zde vystavěno několik hotelů, které nabízí špičkové služby, ale také další četné ubytovací resorty.

Milovníci vodních sportů si zde přijdou na své, mohou si vybrat z pestré nabídky a okusit atrakce, jako je jízda na vodním skútru, vodních lyžích, parasailing, paragliding, pronájem malého nebo velkého motorového člunu, kajaku či jachty. Pokud tedy i vy patříte mezi lidi, kteří milují aktivní odpočinek, je pro vás pobyt na Gulf Islands tím pravým.

Ostrovy spadající pod Mississippi se pyšní krásnými písečnými plážemi, historickými památkami a také přírodní rezervací Gulf Islands Wilderness rozkládající se na ploše 16,5 km2. Tato rezervace ochraňuje ostrovní divočinu i s jejími vzácnými zvířecími obyvateli. Na ostrovech však jinak najdete četné turistické stezky i místa pro kempování. Gulf Islands National Seashore bylo vyhlášeno v roce 1971 a dnes je spravováno organizací National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko