Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Warren

Město Warren se nachází v kraji Macomb County v americkém státě Michigan. Se svými 140 tisíci obyvateli je třetím největším městem tohoto kraje a také třetím nejlidnatějším městem v Michiganu. Warren je domovem pro širokou škálu nejrůznějších podniků, včetně technického centra automobilky General Motors nebo zbrojovky United States Army Detroit Arsenal.

Ještě v roce 1950 byl Warren jen malinkatou nezačleněnou vesnicí o rozloze jedné čtvereční míle. Nacházel se na křižovatce silnic Mound Road a Chicago Road. V roce 1940 zde žilo 582 obyvatel a o deset let později 727 obyvatel. Warren bylo uznáno městem v roce 1957, vyrostlo z toho, co bylo dříve označováno jako Warren Township. Mezi lety 1950 a 1950 zažil Warren populační explozi, počet obyvatel tehdy stoupl na neuvěřitelných 89 426. Tento nárůst pokračoval i v dalších desetiletích až se ustálila na současných 140 tisících.

Warren je dnes městem sportu, kultury i zábavy. Funguje zde symfonický orchestr, který za sezónu uvádí několik koncertů. V roce 2003 bylo postaveno zbrusu nové Community Center, kde sídlí Warren High School. V areálu se nachází několik tělocvičen, hlediště, bazény, fitness centrum a několik konferenčních místností.

Ve Warrenu se nachází několik zajímavých památek, které stojí za to vidět, například Detroit Memorial Park Cemetery, John Theisen House, Warren Village, Technické muzeum General Motors, Warren Union Cemetery nebo Detroit Arsenal Tank Plant.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko