Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

North Country NST

Stezka North Country National Scenic Trail protíná rozsáhlou oblast sedmi severoamerických států a vede kolem historických, kulturních, přírodních i scénických zajímavostí. Byla vybudována díky úsilí mnoha lidí, a jakmile bude dokončena, stane se nejdelší souvislou turistickou trasou ve Spojených státech amerických. Díky trase můžete pěšky projít mnoha rozdílnými krajinami států Severní Dakota, Minnesota, Wisconsin, Michigan, Ohio, Pensylvánie až do New Yorku.

O stezku se starají především dobrovolníci, snaží se ji neustále prodlužovat a udržovat v dobrém stavu. Neustále jsou tak vyvíjeny nové a další úseky, zlepšuje se dosavadní dostupnost, což samozřejmě také přitahuje stále více návštěvníků.

V oblasti Michiganu začíná trasa nedaleko obce Ironwood a následně vstupuje do lesa Ottawa National Forest. Pokračuje podél Black River Canyon, přes divoký park v pohoří Porcupine -  Porcupine Mountains Wilderness State Park. Přetíná četné historické lokality spojené s těžbou mědi v blízkosti Old Victoria až nakonec přivede turisty do oblasti Sturgeon River Gorge Wilderness.

Během cesty po Michiganu si můžete prohlédnout státní park Craig Lake, Presque Isle City Park a Laughing Whitefish Falls, kde se nachází nejvyšší vodopád v zemi. V určitém úseku lemuje stezka Hořejší jezero, které je jedním z největších turistických lákadel na celé trase. Krajina kolem Velkých jezer je porostlá hustými lesy, je mírně zvlněná a návštěvníci se zde ocitnou v jedné z nejodlehlejších a nejméně obydlených oblastí na trase.

Následně stezka navazuje na pobřeží jezera Michigan, protíná mnoho zajímavých a lákavých míst a připojuje se na stezku Manistee River Trail, která poskytuje velké příležitosti pro trempování. Posledním místem, které stezka protíná předtím, než se dostane do státu Ohio je Lost Nation State Game Area v blízkosti města Pittsford.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko