Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Antonio Missions NHP

Národní historický park San Antonio Missions uchovává čtyři z pěti španělských hraničních misií v texaském San Antoniu: Misión Nuestra Seňora de la Purísima Concepción De Acuňa, Misión San Francisco de la Espada, Misión San José y San Miguel de Aguayo a Misión San Juan Capistrano. Všechna tato místa jsou stále aktivními farnostmi a patří pod arcidiecézi San Antonio. Po celý rok jsou zpřístupněny veřejnosti.

Pátá a snad nejznámější misie s názvem San Antonio Alamo není součástí tohoto parku, ale je ve vlastnictví státu Texas. Všechny tyto základny byly zřízeny na příkaz katolické církve, aby v oblasti šířily náboženství a křesťanství mezi místními domorodci. Tyto misie vznikaly v dobách španělské kolonizace amerického jihozápadu v 17., 18. a 19. století.

Park byl původně založen již v roce 1975 jako součást Mission Parkway, která spadá pod Národní registr památek a zahrnuje pod sebe 84 samostatných historických lokalit podíl řeky San Antonio River. Jako samostatný národní historický park byl San Antonio Missions uznán dne 10. listopadu roku 1978.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko