Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

New Jersey CHTR

Stezka New Jersey Coastal Heritage Trail Route se táhne v délce asi 300 mil podél pobřeží Atlantského oceánu ve státě New Jersey. Začíná ve městě Perth Amboy a končí až u mysu Cape May, západně od zálivu Delaware Bay. Stezka zahrnuje i několik parků a zařízení, které dohromady spadají pod jurisdikci organizace National Park Service.

Stezka je určena především pro automobilovou turistiku. Pokud se po ní vydáte, narazíte na kilometry nádherných písečných pláží, historické vesnice i volně žijící živočichy, pro které se zdejší příroda stala skvělým útočištěm. Ornitologové sem chodí pozorovat každoroční jarní a podzimní obrovské migrace ptáků. Hnízdí zde například orlovec říční, orel bělohlavý a mokřady obývají volavky. Na své si zde přijdou také milovníci jízdy na kajaku a kánoi.

Okolní krajina je porostlá lesy a na mnoha místech se vyskytují rašeliniště. Během cesty můžete prozkoumat pět regionů, kde se tyčí ty nejstarší majáky v Americe.  New Jersey Coastal Heritage Trail Route byla založena v roce 1988, aby uchovávala významné přírodní a kulturní památky spojené s pobřežní oblastí státu New Jersey.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko