Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

New Jersey CHTR

Stezka New Jersey Coastal Heritage Trail Route se táhne v délce asi 300 mil podél pobřeží Atlantského oceánu ve státě New Jersey. Začíná ve městě Perth Amboy a končí až u mysu Cape May, západně od zálivu Delaware Bay. Stezka zahrnuje i několik parků a zařízení, které dohromady spadají pod jurisdikci organizace National Park Service.

Stezka je určena především pro automobilovou turistiku. Pokud se po ní vydáte, narazíte na kilometry nádherných písečných pláží, historické vesnice i volně žijící živočichy, pro které se zdejší příroda stala skvělým útočištěm. Ornitologové sem chodí pozorovat každoroční jarní a podzimní obrovské migrace ptáků. Hnízdí zde například orlovec říční, orel bělohlavý a mokřady obývají volavky. Na své si zde přijdou také milovníci jízdy na kajaku a kánoi.

Okolní krajina je porostlá lesy a na mnoha místech se vyskytují rašeliniště. Během cesty můžete prozkoumat pět regionů, kde se tyčí ty nejstarší majáky v Americe.  New Jersey Coastal Heritage Trail Route byla založena v roce 1988, aby uchovávala významné přírodní a kulturní památky spojené s pobřežní oblastí státu New Jersey.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko