Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gateway NRA

Národní rekreační oblast Gateway se rozkládá na ploše 107, 67 km2 v okolí metropolitní oblasti New Yorku. Spadá pod ní několik samostatných lokalit, jako je Brooklyn, Queens, Staten Island, Monmouth County a New Jersey. Celkem park zahrnuje jedenáct míst na tři samostatné celky. Oblast nabízí bohaté rekreační možnosti, které jsou v tomto poměrně rušném městském prostředí vzácné. Můžete plout lodí po oceánu, koupat se, pozorovat ptáky, provozovat pěší turistiku i kempovat. Gateway je útočištěm volně žijících živočichů a krajina je tvořena lesy, oceánem a pobřežními dunami. Rekreační oblast Gateway navštíví ročně kolem 10 milionů lidí.

Gateway byla založena v roce 1972 americkým Kongresem proto, aby se zachovaly a ochránily zdejší jedinečné a vzácné přírodní, kulturní a rekreační zdroje, které jsou pohodlně přístupné pro poměrně velké procento obyvatel. Dnes Národní rekreační oblast Gateway zahrnuje více než 26.000 hektarů v New Yorku a New Jersey, je spravována organizací National Park Service a zároveň je ve vlastnictví státu. Rekreační a vzdělávací programy jsou návštěvníkům k dispozici v průběhu celého roku.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko