Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gauley River NRA

Oblast Západní Virginie je vyhledávána především vodáky a horolezci. Jedny sem přitahují divoké řeky Gauley River a New River, ty druhé zase vysoké skalní stěny u Summersville Lake, The Beauty Mountain nebo i dlouhé zdi s odpovídajícím názvem Endless Wall.

Národní rekreační oblast Gauley River se rozkládá v blízkosti městečka Summersville a chrání úsek řeky o délce 40 km a také asi 9 km dlouhou část řeky Meadow River na jihu Západní Virginie. Řeku Gauley River s mohutnými peřejemi se každoročně pokoušejí projet tisíce nadšených raftařů a kajakářů. Okolí je porostlé nekonečnými a tajemnými lesy, které jsou okouzlující zejména na podzim, kdy místní javory, buky a duby hrají všemi barvami.

Podél toku řeky se táhnou útesy až k mostu The New River Bridge, který je druhým největším obloukovým mostem na světě. Rozpětí jeho oblouku má 518 metrů. U něj stojí také návštěvnické centrum, kde se dozvíte zajímavé věci o historii místního uhelného hornictví a stavbě mostu. Oblast nabízí spoustu rekreačních příležitostí, zdejší divoká příroda, nedotčená krajina a dravá řeka přitahuje dobrodruhy v každém ročním období.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko