Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gauley River NRA

Oblast Západní Virginie je vyhledávána především vodáky a horolezci. Jedny sem přitahují divoké řeky Gauley River a New River, ty druhé zase vysoké skalní stěny u Summersville Lake, The Beauty Mountain nebo i dlouhé zdi s odpovídajícím názvem Endless Wall.

Národní rekreační oblast Gauley River se rozkládá v blízkosti městečka Summersville a chrání úsek řeky o délce 40 km a také asi 9 km dlouhou část řeky Meadow River na jihu Západní Virginie. Řeku Gauley River s mohutnými peřejemi se každoročně pokoušejí projet tisíce nadšených raftařů a kajakářů. Okolí je porostlé nekonečnými a tajemnými lesy, které jsou okouzlující zejména na podzim, kdy místní javory, buky a duby hrají všemi barvami.

Podél toku řeky se táhnou útesy až k mostu The New River Bridge, který je druhým největším obloukovým mostem na světě. Rozpětí jeho oblouku má 518 metrů. U něj stojí také návštěvnické centrum, kde se dozvíte zajímavé věci o historii místního uhelného hornictví a stavbě mostu. Oblast nabízí spoustu rekreačních příležitostí, zdejší divoká příroda, nedotčená krajina a dravá řeka přitahuje dobrodruhy v každém ročním období.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko