Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chesapeake & Ohio Canal NHP

V severním Marylandu se rozkládá národní historický park Chesapeake & Ohio Canal. Byl založen v roce 1961 tehdejším prezidentem Spoejných států amerických Dwightem D. Eisenhowerem. Je tvořen 185 mílí dlouhou cestou lemující řeku Potomac, která je propojena množstvím originálních kanálových struktur.

Spojuje tak Západní Virginii, Maryland a Washington D. C., kde v městské čtvrti Georgetown tvoří skvělé místo pro odpočinek. Dají se zde tak podnikat příjemné procházky a uprchnout od hluku a shonu velkoměsta. V letech 1828 až 1924 sloužil jako hlavní dopravní tepna sloužící k přepravě uhlí ze západu Marylandu do hlavního města Spojených států.

Dnes je Chesapeake & Ohio Canal přitažlivou turistickou atrakcí, poskytuje skvělé podmínky jak pro milovníky cyklistiky, tak i pro pěší turisty. Krásná Potomacké říční údolí nabízí úžasnou přírodu, pozorování volně žijící zvěře, spoustu kulturních a rekreačních možností. Každoročně sem proto zavítá kolem 3 milionů návštěvníků.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko