Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

North Country NST

Stezka North Country National Scenic Trail protíná rozsáhlou oblast sedmi severoamerických států a vede kolem historických, kulturních, přírodních i scénických zajímavostí. Byla vybudována díky úsilí mnoha lidí, a jakmile bude dokončena, stane se nejdelší souvislou turistickou trasou ve Spojených státech amerických. Díky trase můžete pěšky projít mnoha rozdílnými krajinami států Severní Dakota, Minnesota, Wisconsin, Michigan, Ohio, Pensylvánie až do New Yorku. Stezka byla zřízena v roce 1980 a původně byla navržena tak, aby se napojovala na další již existující stezky protínající severoamerické státy.

O stezku dlouhou 7600 km se starají především dobrovolníci, snaží se ji neustále prodlužovat a udržovat v dobrém stavu. Neustále jsou tak vyvíjeny nové a další úseky, zlepšuje se dosavadní dostupnost, což samozřejmě také přitahuje stále více návštěvníků. Od roku 2008 je více než 1800 mil této stezky pod ochranou organizace National Park Service a ochraňuje jedinečnou krajinu s množstvím rekreačních příležitostí. Stezka spojuje více než 160 přitažlivých míst, vede skrz lesy, parky, přírodní rezervace, přírodní úkazy i historické památky.

Trasa pod sebe zahrnuje deset oblastí národních lesů, čtyři zajímavé lokality spravované organizací NPS – National Park Service, dvě útočiště pro volně žijící živočichy, 57 státních parků a historických oblastí, 47 státních lesů a mnoho dalších míst. Na stezce se najdou místa, která jsou ideální pro provozování outdoorových aktivit, jako třeba horolezectví, cyklistika, jízda na koni, pěší turistika, ale i lyžování.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko