Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Weir Farm NHS

Julian Alden Weir (1852-1919) byl synem známého amerického malíře Roberta Waltera Weira žijícího v 19. století v New Yorku. Julian se společně se svým bratrem Johnem Fergusonem stal také malířem, ale v roce 1882 opustil svůj rodný New York a vydal se vlakem do města Branchville v Connecticutu. Julian měl zaměření na impresionismus, později působil jako prezident společnosti amerických umělců, v National Academy of Design, a Sdružení amerických malířů a sochařů. Byl také jedním ze zakládajících členů skupiny „Deset amerických malířů“, která se stala základem amerického impresionismu.

Se svou rodinou zde žil na skromné farmě, daleko od shonu a ruchu civilizace. Zdejší krajina Weira inspirovala k tvorbě mnoha krásných děl. Po Julianu Weirovi zde žili a pracovali ještě další umělci, jako Mahonri Young a Sperry Andrews. Dnes můžete na této farmě navštívit rozsáhlou galerii s některými současnými a historickými obrazy krajiny. Krajina kolem farmy Juliana Weira byla zdrojem inspirace pro umělce po více než 120 let.

Na počest malíře Weira zde bylo založeno Weir Farm Art Center, které zachovává umělecké tradice a seznamuje návštěvníky s historií místa. Konají se zde nejrůznější umělecké pobytové programy, výstavy publikací a vzdělávají kurzy. Dnes je Weir Farm významným národním historickým místem, které každoročně přiláká spousty návštěvníků.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko