Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Quinebaug & Shetucket RVNHC

Quinebang & Shetucked RVNHC je zajímavým a netradičním typem parku. Zahrnuje pod sebe velké množství měst, vesnic a celková populace v jeho oblasti dosahuje přibližně 300 tisíc lidí. Najdeme zde například neziskové kulturní organizace, četné obchody, organizace zabývající se ochranou přírodního prostředí, místní i státní vládní organizace. National Park Service pracuje na tom, aby kromě ochrany tomuto regionu poskytnul také propagaci jeho kulturního, přírodního a historického dědictví.

V tomto chráněném koridoru žijí velké modré volavky, které se staly jakýmsi jeho symbolem a patří mezi největší místní ptáky. Ptáci jsou velmi plaší a ostražití před lidmi, přesto se stávají hlavním objektem pozorování nadšených ornitologů. Tito ptáci jsou samotáři a rádi si staví svá hnízda ve stromech, které jsou jiným zvířatům a samozřejmě i člověku nedosažitelné. Nejvhodnější jsou pro ně mokřiny. Nejlepší možnost na pozorování těchto ptáků máte v době jejich krmení, a to jak v podvečer, tak i během dne. Běžně je spatříte také v době jejich migrace a to na počátku jara.

Pozorování ptáků je skvělou možností jak se seznámit s rezervací Quinebaug and Shetucket Rivers Valley National Heritage Corridor a s jejími obyvateli. Přírodní rezervace pod sebe zahrnuje oblast o rozloze 695 tisíc akrů od severovýchodu Connecticutu až po jižní část centrálního Massachusetts.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko