Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

National Aviation HA

Národní historický letecký prostor National Aviation Heritage Area (zkráceně NAHA) se skládá z deseti historických památek spadajících pod organizace National Park Service. Díky těmto místům si lidé mohou připomenout bohatou historii i nejrůznější lidské osudy. Oblast je spojena výhradně s historií letectví, najdeme zde nejen památky, ale také nejrůznější artefakty a muzea. Návštěvníci se dovědí, jak významný byl pro společnost vynález letadla od bratří Wrightrů. Tento vynález změnil dějiny lidstva a byl významným krokem vpřed v rozvoji dopravy.

Konkrétně jde o místa jako Národní Muzeum United States Air Force, National Aviation Hall of Fame, Dayton Aviation Heritage National Historical Park (zahrnující pod sebe čtyři památky: Carillon Historical Park, Huffman Prairie Flying Field a Huffman Prairie Flying Field Interpretive Center, Wright-Dunbar Interpretive Center a Paul Laurence Dunbar State Memorial), The Wright B Flyer, Grimes Flying Lab Foundation, Armstrong Air & Space Museum, Historic WACO Field a člen letecké organizace Aviation Trail, Inc.

V Národním Muzeu United States Air Force se nachází National Aviation Hall of Fame, neboli Národní letecká síň slávy. Nachází se na letecké základně Wright – Patterson ve městě Dayton ve státě Ohio. Je po celý rok otevřena pro veřejnost.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko