Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Croix NSR

Na východě Minnesoty a severozápadě Wisconsinu se nachází oblast Saint Croix National Scenic Riverway. Krajem na hranici těchto dvou států protéká řeka St. Croix River, jejichž 405 km a také její přítok Namekagon River je od roku 1968 pod ochranou organizace National Park Service. NPS se stará nejen o řeku a rozsáhlé oblasti po jejich obou stranách, ale také o zdejší státní parky a lesy.

St.Croix National Scenic Riverway je jeden z osmi původních říčních toků označovaných jako přírodní krajina a je největší na východ od řeky Mississippi. Návštěvníci parku zde mohou provozovat řadu sportovních aktivit např. kanoistiku, rybaření, lov zvěře a kempování. Pro kempování jsou v parku vyhrazena dvě místa nacházející se podél řeky. Vášniví rybáři si zde přijdou na své, řeka je totiž plná štik, jeseterů, sumců a pstruhů.

Zdejší nedotčená krajina se stala domovem pro celou řadu živočišných druhů. Vyskytují se zde početné druhy ptáků, jako třeba orel, orlovec říční nebo ledňáček. Ze savců je zde zastoupena liška, mýval a černý medvěd.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko