Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Letíme do USA

Láká Vás navštívit některé z mnoha nádherných míst v USA? V dnešní době to není žádný problém, ale ještě než odletíte, měli byste se seznámit se všemi důležitými informacemi, aby Vaše dovolená proběhla dle Vašich představ.

Delší čas byste měli věnovat přípravě před cestou. Ještě před odletem si nastudujte informace o zabalení zavazadel, nákupu letenky, cestovním pojištění, pronájmu auta atd.

Potom si musíte ujasnit, jakou destinaci hodláte navštívit. Jakmile máte jasno, můžete přejít k výběru letecké společnosti a zakoupit letenky. Jedny z nejlevnějších letenek do New Yorku, Los Angeles, Chicaga a Washingtonu nabízí společnost Pelikán. Letenky do USA za zajímavé ceny nabízí i společnost Královna.

Jakmile máte zakoupenou letenku, seznamte se ještě s pravidly bezpečnosti na letišti, formuláři vyplňovanými v letadle. V tuto chvíli Vás už čeká jen imigrační kontrola na letišti, která Vás vpustí do země svobody, a můžete začít žít svůj americký sen.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 2 258 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko