Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Letíme do USA

Láká Vás navštívit některé z mnoha nádherných míst v USA? V dnešní době to není žádný problém, ale ještě než odletíte, měli byste se seznámit se všemi důležitými informacemi, aby Vaše dovolená proběhla dle Vašich představ.

Delší čas byste měli věnovat přípravě před cestou. Ještě před odletem si nastudujte informace o zabalení zavazadel, nákupu letenky, cestovním pojištění, pronájmu auta atd.

Potom si musíte ujasnit, jakou destinaci hodláte navštívit. Jakmile máte jasno, můžete přejít k výběru letecké společnosti a zakoupit letenky. Jedny z nejlevnějších letenek do New Yorku, Los Angeles, Chicaga a Washingtonu nabízí společnost Pelikán. Letenky do USA za zajímavé ceny nabízí i společnost Královna.

Jakmile máte zakoupenou letenku, seznamte se ještě s pravidly bezpečnosti na letišti, formuláři vyplňovanými v letadle. V tuto chvíli Vás už čeká jen imigrační kontrola na letišti, která Vás vpustí do země svobody, a můžete začít žít svůj americký sen.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 1 986 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko