Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ocean Cay – soukromý ostrov pro výletní plavby MSC CRUISES

Pod tímto názvem se skrývá nový soukromý ostrov MSC Cruises v Karibiku. Tento ostrov je součástí řetězce ostrovů Bimini na Západních Bahamách, poblíž Miami a Východního pobřeží Floridy.

Ostrov je přístupný exkluzivně pro hosty plavební společnosti MSC Cruises kterou v ČR zastupuje CK RIVIERA TOUR. Společnost pomohla vytvořit na zemi místo, které je ekologickým rájem a exkluzivním místem pro dovolenou v souladu s přírodou na jednom z nejkrásnějších míst.

ostrov Ocean Bay

Po téměř třech letech tvrdé práce je u konce příprava nové destinace MSC Cruises – Ocean Cay. Otevření ostrova bylo plánováno na listopad roku 2019. Bohužel povětrnostní podmínky a neočekávané provozní výzvy otevření ostrova na poslední chvíli zpomalily. Poskytování výjimečných zážitků hostům ve všech destinacích je pro společnost nejvyšší prioritou, a proto se společnost rozhodla otevření oddálit. První hosté tak na nový ostrov zavítali 5. prosince 2019 na MSC DIVINA a 36 klientů CK RIVIERA TOUR mělo tu čest být u této výjimečné události .

MSC Cruises úzce spolupracuje s environmentálním prostředím a u vzniku této nové destinace tomu nebylo jinak. MSC Cruises spolupracovalo s týmem odborníků pro vytvoření přírodní oázy jak pro hosty, tak pro stávající přírodu. Nejnáročnější operací při přípravě bylo odstranění tvrdých korálových kolonií z trosek na dně oceánu a jejich přemístění na schválené místo mimo konstrukční oblast. Důraz se kladl také na vytvoření biologicky rozmanitého a udržitelného prostředí. Bylo zde vysázeno více než 75000 rostlin a keřů.

ostrov Ocean Bay

Ostrov Ocean Cay se nachází pouhých 65 kilometrů od pobřeží Miami na Floridě. V minulých letech se jednalo o místo, kde se těžil průmyslový písek. Obnovený ostrov se rozkládá na 120 čtverečných akrech a je obklopen mořskou rezervací o rozloze 64 čtverečních mil. V okolí se nachází také 4 menší zátoky.

Soukromý ostrov a mořská rezervace nabídne hostům krásu místní přírody, která se může pyšnit písečnými plážemi, průzračně modrou vodou a svěží zelení. Zároveň nabídne hostům komfort a pohodlí, aby si dopřáli nevšedních chvil na tomto kouzelném místě.

ostrov Ocean Bay

Co vše Vám může ostrov na plavbách s RIVIERA TOUR nabídnout?

Po příjezdu do Ocean Cay budou hosté uvítáni nekonečnými vyhlídkami na křišťálově modrou vodu. Od brzkého rána až do pozdního večera budou mít hosté spoustu času k načerpání Bahamské energie.

Ostrov je snadno dostupný, z lodě se na něj hosté dostanou pěší chůzí. Po celém ostrově se pak mohou procházet pěšky nebo využít elektrických vozíčků, která jsou jim k dispozici k přepravě mezi jednotlivými místy ostrova.

Ocean Cay může nabídnout svým hostům přes 2 kilometry bílých pláží. K výběru mají hosté až 8 různých pláží po celém ostrově. Klienti, kteří chtějí ostrov prozkoumat a objevit jeho krásy mají k dispozici šnorchlování, pádlování a jízdu na kajaku. V případě, že si klienti budou chtít odpočinout a zrelaxovat, mohou využít tzv. plážové kajuty (za poplatek) nebo využít některou z lázeňských procedur (za poplatek). Společnost MSC připravila také pestrou nabídku fakultativních výletů na pobřeží, určenou k objevování mořského života z blízka.

ostrov Ocean Bay

Za příplatek si hosté mohou zapůjčit slunečníky nebo také vybavení pro vodní sporty a radovánky.

Na ostrově je také možnost využít stravování. Hostům zde bude k dispozici Seakers buffet, který nabídne Americké pokrmy, Bahamské speciality i pokrmy pro děti. Místa k sezení jsou zde omezena, ale je možnost stravování také zpět na lodi. Z barů zde naleznete Bar u Majáku, typický Bahamy bar – Springers, Bar "Usmátá ryba", kde bude k dispozici zmrzlina a káva. Posledním barem je Tiki bar, který má 8 stanovišť a u všech si můžete vychutnat skvělé míchané nápoje.

ostrov Ocean Bay

Na ostrov je z paluby lodě také přemístěna zábava a animační programy. Přímo na ostrově proto budou moci hosté využít výuky tanců, soutěží i programu s animátory.

Ocean Cay je plný překvapení a v případě, že by hosté již využili aktivit i relaxace, mohou svůj čas strávit v místních obchodech a nákupy pozorností či suvenýrů. Na ostrově můžete navštívit obchod se suvenýry inspirovanými místní přírodou, dále pak obchod s autentickým uměním pro Bahamy a samozřejmě nemůže chybět logo shop.

Ocean Cay zaměřen na rodiny s dětmi

Na ostrově můžete strávit plnohodnotný čas s Vaší rodinou. Pro rodiny s dětmi je především určen severní a jižní cíp. Na ostrově se nachází Family Lagoon beach, která je určená právě pro rodiny s dětmi. Pláž je s mělkou vodou a je vhodná i pro ty nejmenší.

ostrov Ocean Bay

Můžete vzít své ratolesti také na vycházku na cíp ostrova, kde už z dálky vyčnívá červený maják. Jistě to bude cesta plná dobrodružství.

Na ostrově je možné využít také fakultativní výlety pro rodiče s dětmi.

Největším překvapením je výlet pro děti s maskotem Doremi. Děti jsou vyzvány, aby pomohly zachránit ostrov. Získají záhadný vzkaz v láhvi, obdrží spoustu úkol a kvízů k záchraně ostrova. Děti se nejen pobaví, ale také se dozví o původní přírodě na ostrově – rostlinách, zvířatech, podmořských tvorech a jak se chovat k životnímu prostředí.

Od prosince 2019 se na toto nové úchvatné místo se můžete dostat na palubách lodí MSC Divina, MSC Meraviglia, MSC Seaside a MSC Armonia.

ostrov Ocean Bay

Více informací a video z Ocean Cay naleznete na nově vytvořených webových stránkách přímo pro tuto destinaci –a nebo na www.rivieratour.cz.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 5 245 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko