Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

South Carolina NHC

Národní památkový prostor byl v Severní Karolíně vyhlášen kongresem v roce 1996. Neprochází však jen tímto jediným státem, ale protíná 14 zemí Spojených států amerických v délce 240 mil. Koridor v Karolíně vede z úpatí Oconee County v pohoří Blue Ridge na severozápadě státu, lemuje tok řeky Savannah River, prochází povodím Edisto až do přístavu v městě Charleston. Po cestě prochází mnoha zajímavými místy, jako je třeba Francis Marion National Forest, Seewee Center, Cape Romain a malebná rybářská vesnice McClellanville.

Obklopuje jej jedinečná přírodní krása, která nebyla narušena lidskou činností. Zůstala tak zachována pro další a další generace. Trasy, které koridor protínají, nabízí rozmanitost živočišných i rostlinných druhů. Během procházky se můžete kochat vodopády, bažinami, zapadlými vesničkami či lány bavlny, rýže nebo indiga. Naleznete zde řadu historických památek, ale také nádherné státní parky. Díky rozmanitým přírodním, kulturním i historickým zdrojům se zde můžete seznámit minulostí Jižní Karolíny.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko