Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

South Carolina NHC

Národní památkový prostor byl v Severní Karolíně vyhlášen kongresem v roce 1996. Neprochází však jen tímto jediným státem, ale protíná 14 zemí Spojených států amerických v délce 240 mil. Koridor v Karolíně vede z úpatí Oconee County v pohoří Blue Ridge na severozápadě státu, lemuje tok řeky Savannah River, prochází povodím Edisto až do přístavu v městě Charleston. Po cestě prochází mnoha zajímavými místy, jako je třeba Francis Marion National Forest, Seewee Center, Cape Romain a malebná rybářská vesnice McClellanville.

Obklopuje jej jedinečná přírodní krása, která nebyla narušena lidskou činností. Zůstala tak zachována pro další a další generace. Trasy, které koridor protínají, nabízí rozmanitost živočišných i rostlinných druhů. Během procházky se můžete kochat vodopády, bažinami, zapadlými vesničkami či lány bavlny, rýže nebo indiga. Naleznete zde řadu historických památek, ale také nádherné státní parky. Díky rozmanitým přírodním, kulturním i historickým zdrojům se zde můžete seznámit minulostí Jižní Karolíny.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko