Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na zájezdy do USA

CK ESO travel – specialista na zájezdy do USA

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Vydejte se do Spojených států se specialisty! Jsme mnohonásobní držitelé ocenění „Nejlepší touroperátor pro Ameriku“ a jako jediná cestovní kancelář v Česku máme povolení pro komerční vstup do nejznámějších národních parků.

V nabídce máme desítky a desítky poznávacích a pobytových zájezdů do Spojených států. Dovolená v USA s námi je zárukou maximálního komfortu a skvělých cestovatelských zážitků!

Vyberte si některý z pobytových zájezdů do USA:

New York – užijte si prodloužený víkend v nejslavnějším velkoměstě světa! Tři dny na poznání atmosféry a největších symbolů New Yorku jsou tak akorát!

Havajské ostrovy – prožijte dovolenou na Havaji! Vyberte si některý z mnoha hotelů a zažijte pohádkový ráj na vlastní kůži. Co třeba ubytování na slavné pláži Waikiki?

Las Vegas – propadněte na pár dní hazardu a atmosféře města hříchu. Týden v Las Vegas je zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Prohlédněte si poznávací zájezdy do USA:

To nejlepší z USA – téměř tři týdny na cestě. Start na východním pobřeží v New Yorku a cíl na západě. A mezitím desítky míst, která vám vezmou dech.

Americký západ – zlatý okruh – Los Angeles, San Diego, Joshua Tree, Grand Canyon a spousta dalších ikonických míst, která dosud znáte jen z prospektů.

To nejlepší z Floridy – prožijte více než týden na slunné Floridě. S námi se projedete po slavné Overseas Highway a poznáte i Orlando, město zábavy.

Lákají vás exotičtější destinace? Skvělé! Létáme do 136 zemí světa – vyberte si některý ze stovek poznávacích zájezdů!

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.