Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Palmera - Jiří Harajda

CK Palmera - Jiří Harajda

Obránců míru 1924
438 01 Žatec
Telefon: 415 710 031-2
Web: http://www.palmera.cz
Email: info@palmera.cz

 

Máme pestrou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů. Mezi naše nejlepší zájezdy patří poznávací okruh Západním pobřežím USA. Můžete se těšit na nádhernou přírodu Kalifornie i Nevady, budete obdivovat velká města jako je Los Angeles, San Francisco, San Diego. Užijete si zábavu v Universal Studiích Hollywood, tajit se Vám bude dech na show kosatek ve Vodním světě v San Diegu. Budete obohaceni o odbornou prohlídku Downtownu v LA. V Sequoia NP a na Grand Canyonu si budete připadat jako mravenci. Náš bohatý program je opět prodloužen o dny, které budeme věnovat opalování a odpočívání na plážích v Santa Monice a Malibu. Dle spokojenosti našich klientů a bezkonkurenční ceně řadíme tento okruh k úplně nejoblíbenějším.

Každoročně také pořádáme krátké poznávací zájezdy do evropských velkoměst. Můžete se těšit na velmi oblíbenou kombinaci Paříže a Londýna. Na tomto autobusovém zájezdě budete mít možnost porovnat tyto dvě významné evropské metropole. Dále v naší nabídce nemůže chybět výlet do Krakówa, solných dolů ve Wieliczce a návštěva KT Osvětim.

Dále budeme opět organizovat náš populární letní dětský tábor s výukou anglického jazyka v Nečtinech. 

V nabídce lyžařských zájezdů již mnoho sezón kraluje Passo Tonale. V posledních letech je velmi oblíbené ubytování v apartmánech v Residence Adamello, která je v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Vzhledem k velmi dobrým kontaktům zajišťujeme též ubytování v jiných rezidencích a hotelech s možností stravy.

Další novinkou v naší nabídce je možnost ubytování s polopenzí v penzionu v rakouském Hochzillertalu. Tento penzion nabízíme v bezkonkurenční ceně. Vzdálenost od hlavního vleku je cca 1,5km.

Naše CK zajišťuje zájezdy pro kolektivy, jednotlivce, školní výlety, sportovní, kulturní a jiné. V naší kanceláři můžete též uzavřít cestovní pojištění od České pojišťovny,a.s.

Pro své klienty zajišťujeme možnost odvozu na letiště přímo z pohodlí domova.

ČLÁNEK CK:
Západním pobřežím USA trochu jinak

Další kontakty

Mobil: 777 086 040

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.