Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Buffalo National River

V oblasti severního Arkansasu se nachází park Buffalo National River, který byl založen v toce 1972. Na ploše 95 700 hektarů ochraňuje povodí meandrující řeky Buffalo River. Pro milovníky outdoorových sportů je zde připraveno kolem 100 mil nejrůznějších tras, ale také možnosti kanoistiky a rybaření. Skrz park vede například stezka Ozark Highlands, která je považována za jednu z nejlepších tras pro nadšence pěší turistiky.  Díky nedotčené okolní přírodě a také tyrkysovým vodám řeky je oblast vyhledávána fotografy – Buffalo River je údajně jedním z nejkrásnějších vodních toků.

Ať sem přijedete v kteroukoliv roční dobu, vždy budete obklopeni velkou přírodní krásou. Na jaře si zde vychutnáte bohaté vodopády, na podzim zase pestrou paletu barev zdejších opadavých lesů. Zdejší vodopády jsou jedněmi z nejfotografovanějších v celých Spojených státech. Přitažlivý je například vodopád Twin Falls, který z výšky asi 20 metrů spadá do průzračně čistého jezírka. Tento vodopád je jedním z nejznámějších v Arkansasu. Řeka je na mnoha místech lemována vápencovými skalami Bluffs, které vytvářejí roztodivné tvary.

Svůj domov zde našla velká spousta volně žijících živočichů, nejen savců, ale také vodních ptáků. Ubytování je umožněno v některém ze 14 zdejších kempů. Během svých cest můžete v tomto parku navštívit kdysi prosperující hornické obce jako je třeba Rush.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko